Політика

Навальний оголосив «страйк виборців» після відмови йому в реєстрації

25 грудня, 2017 19:15
Політика/Навальний оголосив «страйк виборців» після відмови йому в реєстрації
Зберегти
Вигляд
Російський опозиціонер Олексій Навальний, якому відмовили у реєстрації на вибори президента РФ, оголосив «страйк виборців».

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якому відмовили у реєстрації на вибори президента РФ, оголосив «страйк виборців».

Про це він сказав у відеозверненні.

«Звертаюся до всіх із закликом приєднатися. Навіть якщо ви не планували за мене голосувати. Ми оголошуємо страйк виборців. Адже процедура, у якій нам пропонують брати участь — не є виборами», — заявив Навальний.

«Страйк виборців», за його словами, означає те, що розгорнуті штаби по всій Росії вони перетворять у так звані «штаби страйку». Крім того учасники страйку організують спостереження за виборами з точки зору явки виборців —«тому що Кремль буде її фальсифікувати».

«Ми агітуємо проти цих виборів», — сказав Навальний.

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

8 лютого 2017-го в Ленінському суді Кірова Навального повторно визнали винним в розкраданні майна підприємства «Кировлес». Навальний отримав п'ять років умовно. 

Навальний офіційно був висунутий кандидатом в президенти Росії в неділю, 24 грудня. За його висунення у присутності представників ЦВК проголосували 742 учасника ініціативної групи при необхідному мінімумі в 500 чоловік.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії? 

Пов`язані новини