Укравтодор почав розробку техніко-економічне обґрунтування об'їзної дороги навколо міста Бориспіль. Розробку документів та проекту дороги профінансує Світовий банк.

Зазначається, що розробку документації здійснюватиме консалтингова компанія Project Planning & Management Ltd and Kocks Consult GmbH and Integrated Construction Institute LLC, яка виграла тендер Укравтодору.

«Нова дорога буде мати 1б категорію з чотирма смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км / год. Об'їзна дорога Борисполя забезпечить проїзд автомобілів без в'їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль-Запоріжжя-Маріуполь і траси Т-10-18», — повідомляють в Укравтодорі.

Там очікують, що після будівництва об'їзної дороги через Бориспіль буде проїжджати на 30 тисяч автомобілів на добу менше, що позитивно вплине на стан навколишнього середовища у місті.

21 березня стало відомо, що ЄС профінансує розробку техніко-економічного обґрунтування для дороги з Маріуполя до Миколаєва.

Нагадаємо, раніше в уряді пропонували законодавчо дозволити областям брати кредити у міжнародних фінансових організацій для проведення ремонту доріг.

За підсумками 2018 року місцеві органи влади розмістили на депозитах 26 мільярдів гривень. В уряді вважають, що ці кошти «працюють неефективно», адже за них мають фінансувати будівництво та ремонт місцевих доріг, медицину тощо.

У 2018 році в Мінінфраструктури повідомили, що ремонт 1 кілометра дороги коштує 10 мільйонів гривень.

Поділитись: