У київському наземному транспорті з'явився безкоштовний Wi-Fi. Таку послугу запровадили в усіх автобусах, тролейбусах та трамваях столиці

У київському наземному транспорті з'явився безкоштовний Wi-Fi. Таку послугу запровадили в усіх автобусах, тролейбусах та трамваях столиці.

Про це повідомляє прес-служба Київському міської державної адміністрації.

За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, у транспорті гарантується Wi-Fi за технологією LTE зі швидкістю до 4 мб/с.

«Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, то на швидкість це не впливатиме. Якщо пасажирів у салоні буде менше, то швидкість мережі може бути більшою, ніж 4 мб/с», — заявив Давтян.

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров повідомив, що загалом у Києві 1211 одиниць транспорту обладнані роутерами.

«Для бюджету міста це нічого не коштує. Обладнання компанія «eWiFi» встановлює власним коштом. Між КМДА, КП «Київпастранс» та «eWiFi» підписано договір про співпрацю. Вигода компанії у тому, що під час підключення до мережі буде транслюватись 10-секундне рекламне повідомлення», – додав Юрій Назаров.

Точка доступу у транспорті автоматично пропонуватиметься пасажиром. У салонах наявність Wi-Fi позначає спеціальна наклейка.

Раніше влада Києва обіцяла, що в наземному громадському транспорті до кінця січня 2018-го з'явиться Wi-Fi.

Також Київська міська державна адміністрація заявила про перенесення дати оголошення тендеру на забезпечення Wi-Fi у київському метрополітені до кінця травня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile