Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо Директора НАБУ Артема Ситника.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні. Протокол склали за невиконання вимог Національного агентства.

«Перебуваючи на посаді Директора НАБУ, Артем Ситник в порушення частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» надав з порушенням встановленого законом строку запитувані у листі Національного агентства від 18.09.2017 № 41-10/33202/17 копії документів та інформацію, а також надав їх не у повному обсязі», — ідеться у заяві НАЗК.

Зазначається, що запити були надіслані відповідно до отриманого Національним агентством повідомлення, у якому викладалися факти, що свідчили про можливі ознаки порушень працівниками НАБУ законодавства в частині недотримання вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«А саме щодо надання Артемом Ситником довіреності на представлення його інтересів працівникам юридичного департаменту НАБУ», — зазначили в НАЗК. 

НАБУ проводить ряд розслідувань, в яких фігурує глава НАЗК Наталія Корчак.  

Увечері 10 листопада, детектив НАБУ намагався вручити повістку на допит свекрусі глави НАЗК Наталії Корчак через можливі недостовірні дані в е-декларації останньої.

Однак, вона відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива у квартирі зсередини та сховала ключа.

Глава НАЗК Наталія Корчак, коментуючи інцидент із детективом НАБУ та матір'ю свого чоловіка, заявила, що вона зачинила його в квартирі, бо сприйняла його за шахрая.

11 листопада поліція порушила справу щодо детектива НАБУ через заяву свекрухи Корчак. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: