Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило порушень в електронних деклараціях двох депутатів та семи чиновників, зокрема в деклараціях міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра оборони Степана Полторака та секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова.

Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило порушень в електронних деклараціях двох депутатів та семи чиновників, зокрема в деклараціях міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра оборони Степана Полторака та секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що відомство затвердило результати перевірок декларацій за 2017 рік Полторака, Авакова, Турчинова, міністра інформаційної політики Юрія Стеця, міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша, віце-прем’єрів Володимира Кістіона та В’ячеслава Кириленка, народного депутата Юрія Марока та депутатки Недогарківської сільської ради Полтавської області Людмили Зінченко.

«В деклараціях посадовців не виявлено порушень, або виявлено незначні порушення, які не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність», — наголосили в НАЗК.

Раніше у «Реанімаційному пакеті реформ» заявили, що НАЗК знадобиться 3600 років, щоб перевірити всі декларації.

Як повідомлялося, НАЗК внесло припис Авакову через порушення посадовцями Міністерства внутрішніх справ.

Також НАЗК не знайшло порушень в деклараціях міністра соціальної політики Андрія Реви та виконувачки обов’язків глави Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун.

 

Поділитись: