Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило поїздку відстороненого голови фіскальної служби Романа Насірова на заходи, пов'язані з інавгурацією президента США Дональда Трампа.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило поїздку відстороненого голови фіскальної служби Романа Насірова на заходи, пов'язані з інавгурацією президента США Дональда Трампа.

Про це ідеться у відповіді Агентства на запит міністра фінансів Олександра Данилюка, повідомляє «Економічна правда».

«Встановлено, що Насіров, перебуваючи в основній щорічній відпустці з 17 по 24 січня під час візиту в США 20 січня на запрошення друзів, у тому числі громадян США, відвідав церемонію прийняття присяги президентом США Дональдом Трампом», — йдеться у відповіді НАЗК.

Зазначається, що Насіров міг відвідати інавгурацію президента США по одному з безкоштовних запрошень на неї, поширюваних американськими політиками.

«Економічна правда»

«Дослідивши отримані матеріали та інформацію з відкритих джерел встановлено, що Спільний комітет інавгураційних церемоній Конгресу США видав близько 250 тисяч безкоштовних квитків на відвідування інавгурації Трампа, які в подальшому через сенаторів, конгресменів і представників партій були безкоштовно розповсюджені серед громадян США», — ідеться у документі.

23 лютого повідомлялося, що візит Насірова на інавгурацію Трампа перевірить НАЗК. 

Раніше в коментарі «Українській правді» Насіров заявив, що є прихильником Трампа. Також він зазначив, що відвідував інавгураційні заходи за запрошенням.

«Я не думаю, що там така висока вартість, мені здається, квиток на інавгурацію коштує 200 або 300 доларів», — додав Насіров.

10 листопада відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. 

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: