Політика

НАЗК виявило помилки в деклараціях зареєстрованих кандидатів у президенти

НАЗК
Політика/НАЗК виявило помилки в деклараціях зареєстрованих кандидатів у президенти
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило декларації зареєстрованих кандидатів на пост президента і виявило в них помилки. Кандидати виправили їх після перевірки, що не заборонено законом.

НАЗК перевірило декларації кандидатів на пост президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика й Андрія Садового. Для перевірки у НАЗК залучили 10 баз даних. Помилки й неточності були в усіх перевірених деклараціях.

Утім, згідно з законом, кандидати мають право виправити помилки й неточності. Це також не є причиною для відмови у реєстрації кандидатом.

Зазначимо, що НАЗК вперше у 2019 році залучили до виборів президента України в частині перевірки декларацій кандидатів.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія 8 січня зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти України на виборах 2019 року. Відтак є п'ятеро зареєстрованих кандидатів.

Першим зареєстрованим кандидатом у президенти став самовисуванець Ігор Шевченко.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про набір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Пов`язані новини