ENRU

НАЗК вчергове не змогло затвердити результати перевірок декларацій міністрів

Національне агентство з питань запобігання і протидії корупції на другому засіданні підряд не змогло затвердити результати перевірок електронних декларацій про доходи та майно міністрів.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Департамент заступника голови НАЗК Руслана Радецького підготував 22 результати повних перевірок міністрів. Питання про затвердження результатів було винесене на минуле і поточне засідання.

Голова НАЗК Наталія Корчак відмовилася включати в порядок денний питання щодо затвердження результатів перевірок. За її словами, їй невчасно було надано клопотання про включення цього питання до порядку денного, хоча питання затвердження результатів перевірок електронних декларацій міністрів розглядалося ще на минулому засіданні.

В той же час, за словами Корчак, в неї не було часу, щоб ознайомитися з проектами рішень. За її словами, представники Громадської ради при НАЗК також повинні мати час на ознайомлення з документами.

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький під час засідання назвав такі дії Корчак «саботажем з метою зірвати затвердження результатів перевірок».

Під час минулого засідання Корчак заявила, що НАЗК не може розглянути результати перевірок через те, що в неї є зауваження щодо проектів рішень. Але під час того засідання вона так і не змогла пояснити в чому полягають її зауваження.

Нагадаємо, 25 травня НАЗК перевірило і не змогло затвердити висновки щодо е-декларації Гройсмана

Раніше на засіданні Кабміну Гройсман розкритикував роботу Корчак і порадив усім членам НАЗК написати заяви про відставку через проблеми в роботі реєстру електронних декларацій. Водночас, Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram