УКРАЇНА

НБУ не порушив закон, визнавши «Банк Народний капітал» неплатоспроможним — суд

14 березня, 2018 19:24
УКРАЇНА/НБУ не порушив закон, визнавши «Банк Народний капітал» неплатоспроможним — суд
Зберегти
Вигляд
Київський апеляційний адміністративний суд 13 березня не задовільнив апеляційну скаргу акціонера ПАТ «Банк Народний капітал» Олександра Вороняка щодо визнання банку неплатоспроможним.

Київський апеляційний адміністративний суд 13 березня не задовольнив апеляційну скаргу акціонера ПАТ «Банк Народний капітал» Олександра Вороняка щодо визнання банку неплатоспроможним.

Про це йдеться на сайті Національного банку України.

Зазначається, що акціонер ПАТ «Банк Народний капітал», який володіє 8,6% акцій банку, вимагав визнати протиправним та скасувати рішення Нацбанку про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Окружний адміністративний суд міста Києва постановив, що, відносячи банк до неплатоспроможних, НБУ діяв правомірно, а міноритарний акціонер банку не має права за законом оскаржувати застосовані до банку заходи впливу.

ПАТ «Банк Народний капітал» віднесли до категорії проблемних у липні 2016 року у зв'язку з невідповідністю його структури власності вимогам щодо прозорості. У січні 2017 року банк ухвалив рішення про ліквідацію.

раніше Верховний суд України підтвердив рішення Вищого адміністративного суду міста Києва від 20 липня 2017 року про бездіяльність Нацбанку в забезпеченні захисту прав вкладників і кредиторів банку «Хрещатик».

Більше про:
# НБУ
Пов`язані новини