Урок агрентинського танго в хабі для пенсіонерів «КіноСад Життєлюб», Гідропарк, Київ, 7 липня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

У Києві розпал сезону літнього відпочинку. Жоден вікенд не минає без вуличних фестивалів та інших розважальних заходів. Музичне літо почалося ще у травні, Громадське нагадує, на які музичні та кінофестивальні тусовки ви ще встигаєте потрапити.

Особливо популярними серед відвідувачів влітку є зони відпочинку з відкритими ресторанними терасами, басейнами просто неба та вечірками.

Але більшість киян обирають дешевші способи відпочинку. Наймасовішим місцем залишається Гідропарк. Станція метро, яка в будь-яку іншу пору року практично безлюдна, літом ледве витримує міграцію людей на платформі.

Вид на залив Дніпра з Венеціанського мосту у Гідропарку, Київ, 7 липня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Одне з облюбованих місць для тих, хто підтримує здоровий спосіб життя і не готовий платити великі гроші за сучасний тренажерний зал — тренажерне містечко на Долобецькому острові, неподалік Венеціанського мосту. Відома «качалка» розташована просто неба, тренажери там доволі старі, деякі настільки, що асоціюються у людей зі знаряддями для тортур.

Та все ж, щодня «прокачатися» сюди приїздять десятки киян, для деяких це багатолітня традиція теплого періоду року.

Крім того, на острові є декілька спортивних майданчиків, де можна пограти у теніс, пляжний волейбол чи футбол, покататися на вейкборді. Охочі можуть проїхатися верхи на коні, заплативши за таку послугу.

Декілька років тому у Гідропарку відкрився безкоштовний хаб для пенсіонерів «КіноСад Життєлюб». Ця розважальна тусовка для сучасних пенсіонерів розташована неподалік від танцювального майданчика, а ще має свій власний, де дають уроки танців, зокрема і аргентинського танго.

У «Життєлюба» також є свій власний вуличний кінотеатр, зона відпочинку для гри у шахи або заняття йогою з тренером. Молодь пускають тільки у супроводі бабусь і дідусів.

Урок агрентинського танго в хабі для пенсіонерів «КіноСад Життєлюб», Гідропарк, Київ, 7 липня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Але більшість відпочивальників приїздять у Гідропарк просто позасмагати чи поплавати.

Червень 2019-го став найтеплішим у Києві з 1881 року. Упродовж місяця синоптики зафіксували 11 температурних рекордів (три з них 22 і 23 червня), 14 днів у червні були з температурою, вищою за 30 градусів.

Відпочивальники на Венеціанському мосту в Гідропарку, Київ, 7 липня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/Громадське

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile