Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка зайняла третє місце у першому турі президентських виборів, заявила, що не підтримує ні Володимира Зеленського, ні Петра Порошенка. Також Тимошенко засудили передвиборні кампанії обох кандидатів. Про це Тимошенко сказала в ексклюзивному коментарі Громадському.

На питання кореспондента Громадського, кого Тимошенко підтримує особисто, вона сказала:

«На жаль, жоден з кандидатів який вийшов в другий тур, не зможе запобігти тим викликам дати раду тим проблемам, які сьогодні постали перед Україною, а вони достатньо вагомі. І тому, знаючи кожного з них досить глибоко і розуміючи не тільки фасадні речі, а й те, що відбувається за лаштунками, я можу сказати, що не можу будь-кого з них підтримати».

Тимошенко наголосила, що наразі не може йтися про жодні об'єднання. «Ми не об’єднуємося з обличчями новими, або старими. Ми не об’єднуємося з прізвищами. Наша робота навколо того, щоб був реалізований новий курс України», — зазначила вона.

Лідерка «Батьківщини» вирішила порадити Зеленському та Порошенку «вийти з воронки негативу».

«Вони мусять давати позитивні сигнали. Вони не можуть змагатися аналізами. Вони мусять змагатися стратегіями, змістом, рішеннями. І тоді конфлікту такого не буде, і побоїща такого не буде. Я хочу їм порадити повернутися до реального обговорення як вони країну будуть виводити з цього тяжкого стану. Щоб країна це почувала. Майбутнє країни формується не в кабінетах урологів», — наголосила вона.

Також Тимошенко підкреслила, що її команда готова «допомагати будь-якому президенту, який переможе, в тому числі з опозиції».

Нагадаємо, Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним та Порошенком і дав їй 24 години на роздуми.

Однак, доба минула, а Тимошенко не відповіла на пропозицію стати арбітром на дебатах Зеленського і Порошенка.

Нагадаємо:

Поділитись: