Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука не вважає Олександра Данилюка вдалою кандидатурою для посади секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Про це він заявив в інтерв‘ю «Громадському».

«Я собі такого уявити не можу навіть в кошмарному сні. За моїм уявленням секретар РНБО це абсолютна інша людина за посадовими обов‘язками, це людина стратегічного мислення», — заявив Тука.

Він також додав, що Данилюк блокував ініціативи щодо вимушених переселенців, коли очолював Міністерство фінансів.

«Саме Олександр Данилюк в тому уряді, в якому ми разом з ним співпрацювали, саме ця людина блокувала будь-які ініціативи щодо вимушених переселенців. І не тільки ці напрямки. Там є багато запитань щодо функціонування і Міністерства оборони, і Міністерства освіти», — розповів Тука.

«Від мене він відверто тікав з засідання уряду. Людина, яка мені в вічі казала «Жора, який Донбас, туди стільки грошей потрібно, відчепись», — додав заступник міністра.

Нагадаємо, 22 травня заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка розповів, що президент Володимир Зеленський вирішив призначити на посаду секретаря РНБО Олександра Данилюка.

Раніше про те, що кандидатуру Данилюка розглядають на посаду секретаря РНБО заявляв глава Адміністрації президента Андрій Богдан.

Поділитись: