У Нафтогазі нагадали, хто в Україні може оформити субсидію для оплати комунальних послуг. Це пов’язано зі скандалом навколо висловлювань народного депутата Євгенія Брагара, який порадив літній жінці продати собаку «елітної породи», щоб оплатити комуналку.

Про це йдеться в повідомленні Нафтогазу на сторінці у Facebook.

Зокрема, там нагадали, що родини, які витрачають на комунальні послуги більше, ніж 15−20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію.

В Нафтогазі наголосили, що цьогоріч в держбюджеті передбачено близько 50 млрд грн на часткову оплату платіжок для родин, яким складно оплачувати повну ціну.

«Продавати собак, котів, хом‘яків, черепах та інших друзів не треба. Треба звертатися по грошову допомогу, на яку ви маєте право за законом», — підкреслили в компанії.

Водночас, українські соцмережі вибухнули фотографіями домашніх улюбленців з їхніми господарями, а також жартами щодо висловлювань депутата.

Користувачі також пропонують використовувати такий «спосіб оплати» не тільки за комунальні послуги.

Крім того, на сайтах продажу з'явились дотепні оголошення.

Про інших політиків суспільство також не забуло.

Хоча, багато людей не переймаються проблемою комуналки.

Нагадаємо, в ефір політичного ток-шоу на телеканалі «112 Україна» подзвонила жінка, яка запитала, як їй прожити на пенсію у 2000 гривень і такими високими цінами на комунальні послуги.

Євгеній Брагар запропонував літній жінці продати собаку «елітної породи» та розрахуватися за комунальні послуги. Він додав, що особисто стикався із ситуацією, коли люди з кількома квартирами хотіли оформити субсидію.

Пізніше Брагар вибачився і пояснив, що поки «не навчився відповідати на чутливі питання».

Поділитись: