Президент Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком питання нарахування зарплат міністрам і їх звільнення, якщо немає «реальних результатів».

Про це йшлося у відеоролику розмови, який поширив Офіс президента.

«Я хочу мати з вами спільну думку і з міністрами, що ось такі заробітні плати можуть бути сьогодні в Україні. У такій ситуації, в якій знаходиться наша економіка. Ось коли ви й ваш уряд піднімете цю економіку, можемо підіймати ці заробітні плати», — сказав він.

Водночас президент наголосив на тому, що у міністрів «повинна бути нормальна заробітна плата».

Зеленський додав, що буде змінювати тих міністрів, яких не задовольнятиме їхня заробітна плата.

«Нам з вами, на жаль, буде складно прощатися з кимось з них (міністрів — ред.) через те, що вони не можуть працювати на ту чи іншу зарплату, яку ви (Гончарук — ред.) запропонуєте їм… але доведеться прощатися», — сказав він.

Під час цієї ж зустрічі Зеленський заявив, що «вирішив надати шанс» Гончаруку і не прийняв його заяву на звільнення.

Водночас, президент висловив ряд вимог до Кабміну. Зокрема, глава держави наголосив на питаннях оптимізацію роботи уряду, питання нарахування справедливих зарплат міністрам і топменеджерам державних компаній, звільнення міністрів, які не досягли реальних результатів, а також налагодження діалогу з парламентом.

Нагадаємо, 11 грудня 2019-го міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов незадоволений рівнем заробітних плат, які він отримує у відомстві.

Очільник Мінекономіки розповів, що за 3 місяці роботи у відомстві отримав у цілому 93 122 грн, тобто по 31 041 грн на місяць.

Поділитись: