Працівники Державної митної служби отримують погрози від криміналітету та псевдоактивістів, заявив очільник відомства Максим Нефьодов.

Про це він сказав в ефірі «Громадського радіо».

«На жаль, погрожує, і, на жаль, погрожує не тільки криміналітет в сенсі бандитів. Ми знаємо, що в нас часто користуються послугами якихось кишенькових громадських організацій або псевдоактивістів», — розповів Нефьодов.

За його словами, такі «активісти» не пускають на робочі місця нових керівників митниць й захищають старих, розповідаючи, що вони нібито «міцні професіонали».

«Ну й що, що трохи заплямовані? Зате вони гарні люди, треба зберігати за ними посади. На жаль, вони дуже часто користуються ще не до кінця оновленими правоохоронними органами. Я можу назвати нещодавній приклад, коли у нового керівника Львівської митниці провели сім обшуків. А знаєте, у чому його підозрюють? У тому, що 19 років тому в його трудову книжку буцімто були внесені некоректні відомості. Тобто це просто методи тиску», — сказав очільник митної служби.

Нефьодов бачить у цій поведінці сигнал, що нове керівництво ДМС робить те, «що викликає у нечесних ділків ненависть і бажання з нами боротися». 

Раніше Нефьодов розповідав, що після запуску нової митниці було звільнено 80% керівників.

Працівники Державної митної служби пройдуть переатестацію у 2020 році.

Поділитись: