Стрімінговий сервіс Netflix показав новий трейлер серіалу «Відьмак», знятого на основі книг польського письменника Анджея Сапковського.

Головним героєм є Геральт з Рівії — мутант, який за гроші вбиває чудовиськ. У серіалі його зіграв британсьский актор Генрі Кавілл.

У ролику показали відносини Геральта з іншими персонажами та видовищні бойові сцени.

Також стала відома дата прем'єри — серіал вийде на Netflix 20 грудня. Перший сезон складатиметься з восьми епізодів, в яких адаптовані збірки оповідань «Останнє бажання» і «Меч Призначення».

«Відьмак» — популярна в усьому світі польська фентезі-сага: дві збірки оповідань і шість романів Анджея Сапковського про пригоди професійного мисливця на чудовиськ Геральта із Рівії.

У саги, що стала бестселером ще в 90-х, коли виходили всі книги, давно склався своє коло фанатів — але в нульових їхня кількість різко зросла. У цьому сенсі її можна порівняти із «Піснею льоду і полум'я» Джорджа Мартіна, проте світову популярність фентезі Сапковського принесли не екранізація, а відеоігри. Поляки CD Projekt RED випустили по «Відьмаку» три гри, першу — в 2007 році; всі три розійшлися тиражем 25 мільйонів копій. На батьківщині автора це щось на зразок національного надбання: навіть Бараку Обамі під час його офіційного візиту до Польщі у 2011 році подарували том «Крові ельфів» — третя частина циклу «Відьмак» та перший роман саги.

Поділитись: