Життя

Netflix звільнить актора серіалу «Ранчо» Мастерсона через звинувачення у зґвалтуваннях

9 грудня, 2017 18:04
Життя/Netflix звільнить актора серіалу «Ранчо» Мастерсона через звинувачення у зґвалтуваннях
Зберегти
Вигляд
Netflix оголосив про звільнення актора Денні Мастерсона, звинуваченого в зґвалтуваннях. Мастерсон більше не зніматиметься в серіалі «Ранчо», де він грав одну з головних ролей.

Netflix оголосив про звільнення актора Денні Мастерсона, звинуваченого в зґвалтуваннях. Мастерсон більше не зніматиметься в серіалі «Ранчо», де він грав одну з головних ролей.

Про це пише Deadline.

«В результаті обговорень Netflix продюсери прибрали Денні Мастерсона з «Ранчо». Вчора був його останній день на програмі, в 2018 році зйомки триватимуть без нього», — заявив представник Netflix.

Йдеться про зйомки третього сезону серіалу «Ранчо». Мастерсон встиг знятися в більшій частині першої половини сезону. Актор також з'явиться в другій половині другого сезону, яка вийде 15 грудня.

6 грудня журнал TIME оголосив про обрання людиною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про сексуальні домагання, зокрема, в Голлівуді.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікаціїNew York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

Вайншейтна виключили зі складу Британської академії кіно. А авторів серіалу «Картковий будиночок» змусили переписати сценарій через скандал зі Спейсі.

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Пов`язані новини