Представниця від Ізраїлю Netta стала цьогорічною переможницею пісенного конкурсу Євробачення, який проходив у Лісабоні. Дівчина виступала з піснею «Tоу».

Друге місце отримала представниця Кіпру Eleni Foureira з піснею «Fuego», на третьому місці — представник від Австрії Cesár Sampson з піснею «Nobody But You».

Громадське розповідає, що варто знати про переможницю Євробачення-2018

Переможниця Євробачення-2018 Нетта Барзілай, 13 травня 2018 Фото: ЕРА 

Ще перед фіналом Євробачення букмекери пророкували Нетті Барзілай перемогу. На Євробачення-2018 дівчина потрапила після того, як перемогла у п’ятому сезоні співочого шоу HaKokhav HaBa, що в перекладі означає «Наступна зірка». З другого сезону переможці шоу отримали можливість представляти країну на Євробаченні.

Нетта виступала разом з електронним музичним інструментом, що має назву лупер — з його допомогою можна записати звук та змінювати його.

Відео: Youtube/Netta Official Channel - נטע ברזילי הערוץ הרשמי

Нетта Барзілай народилася у містечку Год-га-Шарон у Центральному окрузі Ізраїлю, де живе і нині. Їй 25. Коли співачці було два роки, родина виїхала до Нігерії, де її батько отримав роботу. В Африці сім’я прожила 4 роки, після чого повернулася до Ізраїлю. Дівчина навчалася у престижній музичній школі Rimon. Окрім того Нетта брала участь у однорічній програмі добровільної служби Shin-shinim для випускників вищих навчальних закладів Ізраїлю до служби в ізраїльських силах оборони та виступала в складі Ізраїльського оркестру військово-морського флоту.

У 2016 році співачка стала однією із засновниць та солісткою гурту The Experiment. Протягом двох років ансамбль гастролював Ізраїлем зі своїми концертами-імпровізаціями.

Відео: Youtube/THE EXPERIMENT TLV

Окрім кар’єри співачки, Нетта працювала офіціанткою, вчителькою у дитячому садку та нянею.

Переможниця Євробачення-2018 Нетта Барзілай, 13 травня 2018 Фото: ЕРА

Про свою переможну пісню Netta говорить так: «У ній є моменти, які імітують голос курки. Проте це має подвійне значення. Так, імітація курки — це імітація голосу боягуза — того, хто вважає вас за іграшку. Проте в перекладі з японської це означає «дурень». У пісні важливий меседж — йдеться про пробудження жіночої сили та соціальної справедливості, адже жінок дуже часто дискримінують».

Відео: Youtube/Eurovision Song Contest

В Ізраїлі Нетта співпрацювала з відомим театральним ансамблем «Бат-Шева» — вона грала у музичних виставах. Також була вокалісткою гурту «Габбер бенд».

 

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

А у квітні цього року Нетта виступала на концерті з приводу 70 річниці з Дня незалежності Ізраїлю. 

Відео: Youtube/Eurovision Media

Це — четверта перемога Ізраїлю у Євробаченні. До того на конкурсі перемагали: Ізхар Коен спільно з гуртом Alphabeta у 1978-му, гурт Milk and Honey у 1979, співачка-транссексуалка Dana International у 1998 році з піснею Diva, що стала хітом.

Відео: Youtube/Eurovision Song Contest

Нагадаємо, український співак MELOVIN посів 17 місце у фіналі Євробачення-2018. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: MELOVIN: що треба знати про учасника від України на Євробаченні

Поділитись: