ENRU

Слідство у справі про вбивство Вороненкова на завершальній стадії — прокуратура

Слідство у кримінальному провадженні за фактом вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова перебуває на завершальній стадії.

Про це у Facebook повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

«Слідство у даному кримінальному провадженні, яке проводить прокуратура міста Києва, перебуває на завершальній стадії. Найближчим часом буде оголошено про його результати», — повідомила вона.

Також вона зазначила, що поширена у російських ЗМІ інформація про те, органи прокуратури України повідомили російській стороні відомості про результати розслідування вбивства Вороненкова, не відповідає дійсності.

Максимець таким чином прокоментувала публікацію російського видання «Росбалт», у якій зазначалось, що ГПУ нібито розкрила організатора вбивства Вороненкова. «Організаторами злочину називають «злодія в законі» Володимира Тюріна (Тюрікова) і банкіра, який працював останнім часом в Криму»,  йдеться у повідомленні.

Раніше в ГПУ заявили, що убивство екс-депутата Вороненкова розкрито, але його результати поки не можуть бути оприлюднені.

Нагадаємо, 23 березня близько 12 години у Києві біля «Прем'єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду Януковича. Вбивця Вороненкова помер у лікарні

Російський опозиціонер Мілов заявив, що вбивство Вороненкова є сигналом для нелояльних до Путіна політиків РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбитого екс-депутата РФ Вороненков

Підписуйтесь на наш канал у Telegram