УКРАЇНА

Вбивство Вороненкова є сигналом для нелояльних до Путіна політиків РФ — опозиціонер

23 березня, 2017 21:47
УКРАЇНА/Вбивство Вороненкова є сигналом для нелояльних до Путіна політиків РФ — опозиціонер
Зберегти
Вигляд
Вбивство у Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова – це сигнал російським політикам, нелояльним до режиму Путіна

Вбивство у Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова – це сигнал російським політикам, нелояльним до режиму Путіна.

Таку точку зору в коментарі Громадському висловив російський опозиціонер Владімір Мілов.

«Це сигнал: ми вас дістанемо всюди, ніяка охорона не врятує, і навіть те, що ви в готелі, який добре охороняється. Потенційна втеча на Захід чи в Україну – це непроста справа, яка може мати тяжкі наслідки», – зазначив Мілов.

Опозиціонер також вважає, що вбивство Вороненкова носило символічний характер, оскільки місцем було обрано саме готель «Прем'єр Палас», який знаходиться в центрі Києва.

«Вороненков мав доступ до різних секретних матеріалів: про дозвіл про введення військ в Україну, про Крим. Він був дуже цінним свідком. Його свідчення мали б більшу цінність в побудові офіційного кейса проти Путіна з приводу агресії щодо України», – додав Мілов.

Нагадаємо, що 23 березня близько 12 години у Києві біля «Прем'єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про Держзраду екс-президента Віктора Януковича.

Вбивця Вороненкова помер у лікарні. За словами Юрія Луценка, документи, які були у кілера свідчать про те, що він мав українське громадянство. Охоронець Вороненкова, який встиг вистрелити у кілера, був поранений та знаходиться у лікарні й співпрацює зі слідством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усі подробиці вбивства Вороненкова.

ФОТОРЕПОРТАЖ: В центрі Києва вбили екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини