УКРАЇНА

Вхід до торгового центру «Магелан» у Києві блокували — ЗМІ

4 червня, 2018 01:15
УКРАЇНА/Вхід до торгового центру «Магелан» у Києві блокували — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
У ніч з 1 на 2 червня невідомі люди у балаклавах заблокували вхід та намагались проникнути до торгового центру «Магелан» у Києві.

У ніч з 1 на 2 червня невідомі люди у балаклавах заблокували вхід та намагались проникнути до торгового центру «Магелан» у Києві.

Про це повідомляє видання «044.ua».

Як повідомив виданню представник «Магелану», близько 150 людей у балаклавах прорвали охорону та захопили приміщення торгівельного центру. Вхід до центру невідомі заблокували автомобілями.

За словами представника «Магелану», блокували центр люди, пов'язані зі «Сбербанком Росії». Банк, за даними «044.ua», незаконно перереєстрував на себе частину приміщень в будівлі торгівельного центру.

Громадське намагалось взяти коментар у представників поліції. Однак речниця поліції Києва і речник Нацполіції України не відповідали на дзвінки.

За даними сайту «044.ua», у поліції повідомили, що в будівлі стався «конфлікт, пов'язаний з бізнес-інтересами».

Також поліцейські стверджують, що перебували на місці події під час конфлікту. Таким чином, поліція спростовує заяви адвоката «Магелану» про те, що її співробітники не з'явилися до закладу.

Нагадаємо, у селищі Коцюбинське під Києвом попередні власники котельні захопили її будівлю та не пропускали туди ані комунальних працівників, ані голову населеного пункту.

Пов`язані новини