Невідомі напали на галерею «Дукат» в Києві. Чотири чоловіки в балаклавах близько 18-ї вечора 13 грудня увірвалися до приміщення галереї по вулиці Володимирська, 5 і вилили каністру бензину на підлогу.

Про факт нападу Громадському підтвердили в поліції Києва. Засновник галереї Леонід Комський пов`язує напад з його громадською діяльністю.

«Мене не було в галереї. Десь о 17:55 увірвалися чотири чоловіки, в балаклавах, заблокували охоронця, вилили каністру бензину на підлогу і передали мені привітання, тобто попередження», — сказав Комський у коментарі Громадському.

Він зазначив, що пошкоджень значних у галереї немає, але це не перший випадок погроз.

У листопаді активісти звинуватили народного депутата від фракції «Воля народу» Олеся Довгого у спробі рейдерського захоплення приміщення у будівлі на Рейтарській вулиці 8-б в Києві. Комський вважає, що сьогоднішній напад є продовження конфлікту із Довгим. Комський також орендує приміщення на Рейтарській, він розповів, що наприкінці року його та інших активістів виселяють.

Нагадаємо, у розслідуванні «Наших грошей» від 13 липня йдеться, що цю будівлю приватизували за ціною 65 доларів за квадратний метр, тоді як ринкова ціна — 2,5 тисяч доларів, бо це центр Києва.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile