ENRU

В Росії створили сайт «Je Suis Maidan» з фото учасників мітингу в Москві 12 червня

У мережі створили сайт «Je Suis Maidan», на якому розміщені особисті дані та фото учасників мітингу в Москві, який 12 червня організував опозиціонер Олексій Навальний.

Як пише «Відкрита Росія», на сайті оприлюднені фотографії учасників акції, а також посилання на їхні сторінки у «ВКонтакте».

Зараз на сайті опублікована інформація про 32 людей.

Для встановлення особи учасників протестного руху творці сайту використовували технологію FindFace, яка дозволяє знайти людей у «ВКонтакте» по фотографії.

Засновник програми FindeFace Максим Перлин розповів «Відкритій Росії», що компанія не причетна до створення сайту «Je suis Maidan».

«Ми не маємо ніякого стосунку ні до цього сайту, ні до протестних акцій. Платформа в нас відкрита. Нас не вперше звинувачують», — йдеться в повідомленні.

«Очевидно, що назву сайту Je suis Maidan обрано не випадково. Це одночасно відсилання до відомого слогану Je suis Charlie, який з'явився після розстрілу терористом редакції французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, і maidan», — зазначає видання.

Зазначається, що, ймовірно, сайт «Je suis Maidan» створили з метою «цькування людей», які були помічені на мітингу 12 червня.

Нагадаємо, 12 червня у містах Росії проводилися антикорупційні акції, організовані опозиційними силами та громадськими організаціями. Під час акції у Петербурзі та Москві затримали понад тисячу осіб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram