Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що ніхто з тих, хто силою розганяв Майдан наразі не працює у лавах МВС, а підставою для звільнення ймовірних причетних є лише рішення суду. Про це він заявив у інтерв'ю Lb.ua.

«Ви повторюєте фальшиві штампи! Ніхто з тих, хто розганяв Майдан силою, не залишений тут! Ті, хто розганяв Майдан силою, засуджені Генеральною прокуратурою, і по ним винесено рішення», — сказав Аваков.

Він також додав, що з лав МВС звільнили близько 56% людей з колишньої системи та наголосив, що чимало екс-беркутівців загинули у зоні бойових дій на Донбасі:

«Знаєте скільки «беркутівців» загинули на фронті? На жаль, майже два десятка хлопців. Не треба клеїти огульні ярлики на невинних хлопців. Це підло. Вина-факти-відповідальність. Іншого я не припускаю!», — заявив міністр.

Водночас, як повідомляло Громадське раніше, командир київського полку поліції особливого призначення Руслан Цикалюк брав участь у розгоні учасників Євромайдану 2013 року. Полк особливого призначення було створено на базі колишнього «Беркуту», у якому Цикалюк служив до його ліквідації.

Загалом у національній поліції Києва продовжують служити 30% колишніх представників спецпідрозділу «Беркут».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Звичайний камуфляж»: Беркут. 5 років потому

Поділитись: