Німеччина передала українській Державній службі із надзвичайних ситуацій дихальні апарати та засоби індивідуального захисту на 200 тисяч євро для ліквідації наслідків пожежі та вибухів на шостому арсеналі Міністерства оборони, що на Чернігівщині.

Йдеться про 90 дихальних апаратів та 90 засобів індивідуального захисту. Загальна вартість — 200 тисяч євро.

Зазначають, що їх мають використати для протипожежних робіт і розчищення території.

Станом на 10 годину 13 жовтня на території шостого арсеналу Міноборони поблизу Ічні, де нещодавно сталася пожежа на складі боєприпасів, припинилися вибухи.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: