Німеччина планує депортувати до Марокко громадянина, засудженого у ФРН за причетність до здійснення терактів 11 вересня в у Нью-Йорку. Про це повідомляє німецька газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Зазначається, що Муніра аль-Мотассадека засудили ще у 2007 році за звинувачення в участі підрозділі «Аль-Каїди» — у так званому Гамбурзькому осередку. За даними ЗМІ, до цієї організації входив льотчик-смертник, який керував одним з літаків, який був спрямований у вежу Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку. 

Підозрюваний був затриманий у 2003 році і взятий під варту, увесь цей час він перебував у в’язниці Гамбурга. Ганзейський Вищий земельний суд засудив аль-Мотассадека до 15 років ув'язнення.

Тепер він буде депортований в Марокко.

Нагадаємо, у серпні в США вперше за два роки ідентифікували ще одну жертву теракту 11 вересня 2001 року.

Нагадаємо, Дональд Трамп ще на рік продовжив режим надзвичайного стану, який запровадили у вересні 2001 року після серії терористичних атак у Нью-Йорку.

У вересні 2017 року Трамп також продовжив на рік режим надзвичайного стану, який запровадили після серії терактів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це — Перл Харбор для нашого покоління» — cпогади свідка теракту 11 вересня.

У жовтні 2016 року в США було подано перший позов проти Саудівської Аравії за теракти 11 вересня. До того американський Сенат переважною більшістю голосів подолав вето президента США Барака Обами на законопроект, що дозволяє родичам жертв терактів 11 вересня подавати в суд на Саудівську Аравію – як відповідальну за напади.

За офіційною версією влади США, теракт 11 вересня 2001 року був здійснений ісламістами «Аль-Каїди». Тоді терористи, захопивши літаки, направили їх у вежі Всесвітнього торгового центру. Ще один літак скерували в будівлю Пентагону.

Тоді майже 3 тисячі людей загинуло і ще понад 6 тисяч дістали поранень.

Поділитись: