Світ

Трамп продовжив надзвичайний стан, запроваджений після терактів 11 вересня

11 вересня, 2018 10:30
Світ/Трамп продовжив надзвичайний стан, запроваджений після терактів 11 вересня
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп ще на рік продовжив режим надзвичайного стану, який запровадили у вересні 2001 року після серії терористичних атак «Аль-Каїди»

Президент США Дональд Трамп ще на рік продовжив режим надзвичайного стану, який запровадили у вересні 2001 року після серії терористичних атак «Аль-Каїди».

Про це йдеться в указі Трампа, опублікованому на сайті Білого дому.

«У зв’язку з тим, що терористична загроза триває, надзвичайний стан, оголошений 14 вересня 2001 року, а також повноваження, надані для протидії ситуації, повинні продовжуватися», — йдеться в указі президента.

Після того, як це рішення підписав Трамп, його мають опублікувати в Федеральному реєстрі та передати в Конгрес.

У вересні 2017 року президент Сполучених Штатів Дональд Трамп продовжив ще на рік режим надзвичайного стану, який запровадили після серії терактів 11 вересня 2001-го.

9 вересня 2018-го в Нью-Йорку вперше відкрили станцію метро після того, як вона була зруйнована унаслідок терористичної атаки «Аль-Каїди» 11 вересня 2001 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це — Перл Харбор для нашого покоління» — cпогади свідка теракту 11 вересня.

У жовтні 2016 року в США було подано перший позов проти Саудівської Аравії за теракти 11 вересня. До того американський Сенат переважною більшістю голосів подолав вето президента США Барака Обами на законопроект, що дозволяє родичам жертв терактів 11 вересня подавати в суд на Саудівську Аравію – як відповідальну за напади.

Теракт 11 вересня 2001 року був здійснений ісламістами «Аль-Каїди». Тоді терористи, захопивши літаки, направили їх у вежі Всесвітнього торгового центру. Ще один літак скерували в будівлю Пентагону.

Тоді майже 3 тисячі людей загинуло і ще понад 6 тисяч дістали поранень.

Пов`язані новини