Компанія Nord Stream 2 AG заявила, що Німеччина дозволила будівництво газопроводу «Північний потік-2» у своїх територіальних водах.

Компанія Nord Stream 2 AG заявила, що Німеччина дозволила будівництво газопроводу «Північний потік-2» у своїх територіальних водах.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«Сьогодні компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію морської частини газопроводу «Північний потік-2» в територіальних водах Німеччини та сухопутної частини в районі Любміні поблизу Грайфсвальда», — йдеться в повідомленні.

Російська компанія стверджує, що гірське відомство міста Штральзунда видала офіційний дозвіл на будівництво 55-кілометрової ділянки газопроводу у відповідності з законом про енергетичної промисловості.

На початку листопада 2017 року гірське відомство Штральзунда видало дозвіл на роботи в районі континентального шельфу Німеччини.

У компанії стверджують, що отримання дозволів в інших чотирьох країнах вздовж маршруту газопроводу — Росії, Фінляндії, Швеції і Данії — йде за графіком.

ДИВІТЬСЯ: «Газпром» може обійти вимоги ЄС щодо «Північного потоку-2» —експерт з енергетики.

Раніше голова Європейської Ради закликав якнайшвидше заблокувати «Північний потік-2».

Ще на початку 2017 року стало відомо, що російська нафтогазова компанія «Газпром» самотужки платитиме за будівництво трансбалтійського газопроводу «Північний потік-2», оскільки європейські партнери відмовилися від своїх планів.

ЧИТАЙТЕ: Газогони як енергетична зброя: ризики газової залежності від Росії для ЄС.

Поділитись: