Світ

Німеччина хоче провести переговори з США щодо американських мит

30 квітня, 2018 16:06
Світ/Німеччина хоче провести переговори з США щодо американських мит
Зберегти
Вигляд
У Німеччині запропонували провести широкі переговори зі Сполученими Штатами Америки через запровадження мит на алюміній та сталь.

У Німеччині запропонували провести широкі переговори зі Сполученими Штатами Америки через запровадження мит на алюміній та сталь.

Про це повідомив трансатлантичний координатор країни Пітер Беєр, передає Reuters.

При цьому, за словами Беєра, Німеччина готова до переговорів навіть у разі, якщо США не продовжуватимуть виключення з-під дії нових мит для країн ЄС.

Також, за його словами, ані президент Франції Еммануель Макрон, ані канцлерка Німеччини Ангела Меркель не змогли остаточно переконати Дональда Трампа не запроваджувати мита на європейську металургійну продукцію.

«Особисто я вважаю, що ми маємо запропонувати США щось взамін», — додав Беєр.

Нагадаємо, що 1 травня 2018 року закінчується термін дії виключення європейських експортерів з-під дії нових мит США на алюміній та сталь.

Раніше в канцлер Австрії повідомляв, що якщо США не продовжать виключення з-під дії митних обмежень для ЄС, то це нашкодить як самому Євросоюзу, так й економіці США.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика, Канада та ЄС.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Більше про:
# Німеччина
Пов`язані новини