ENRU

Німеччина на місяць запровадила прикордонний контроль на внутрішньому кордоні

З 12 червня 2017 року Німеччина запровадила прикордонний контроль на наземному, повітряному та морському внутрішньому кордоні через підвищені вимоги до безпеки під час проведення 7-8 липня 2017 року в місті Гамбург саміту країн G20.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Зазначені заходи будуть здійснюватися у різний час на різних ділянках кордону в залежності від оперативної ситуації з 12 червня по 11 липня 2017 року.

«Мета запровадження контролю – попередження в'їзду можливих потенційних порушників, які схильні до насильницьких дій та можуть завадити безперешкодному проведенню саміту», — йдеться у повідомленні.

Федеральне Міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило, що подорожуючі мають бути готовими до можливих перевірок при перетині німецького кордону. Таким чином, подорожуючі при перетині кордону повинні мати при собі посвідчення особи або закордонний паспорт. 

Очікуються незначні ускладнення для транскордонного руху в окремих місцях, і вони будуть обмежуватися необхідними з безпекової точки зору заходами. 

Можливість введення такого тимчасового прикордонного контролю передбачена Шенгенським кодексом, і прийняте Німеччиною рішення було погоджено з державами-членами ЄС та Єврокомісією.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. Крім того, 11 червня з «Борисполя» вилетіли перші «безвізові» рейси. А перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Громадське згадує історію шляху до безвізу з ЄС, протягом якого в Україні змінилось три президенти, відбулась революція, сталась війна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що змінилося в Україні завдяки «безвізу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram