СПОРТ

Росія не пустить на ЧС з футболу німецького журналіста, який висвітлював російський допінг-скандал

11 травня, 2018 20:10
СПОРТ/Росія не пустить на ЧС з футболу німецького журналіста, який висвітлював російський допінг-скандал
Зберегти
Вигляд
Німецькому журналісту Хайо Зеппельту, який відомий серією документальних фільмів про російський допінг, заборонили відвідувати Чемпіонату світу з футболу 2018, який проходитиме в Росії.

Німецькому журналісту Хайо Зеппельту, який відомий серією документальних фільмів про російський допінг, заборонили відвідувати Чемпіонату світу з футболу 2018, який проходитиме в Росії.

Про це повідомляє німецький телеканал ARD.

Зазначається, що Зеппельт знаходиться «в списку персон нон грата» для відвідування чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.

«Телеканал оцінює це як винятковий інцидент в історії спортивної журналістики ARD і нечуване втручання в свободу преси з точки зору освітлення великих подій, таких як чемпіонат світу», — йдеться в заяві телеканалу.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон у парламенті заявив, що вважає доречним порівняння Чемпіонату світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росію треба позбавити права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот проведенню Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

 

Пов`язані новини