В адміністрації президента США футбольних фанатів попередили про можливі труднощі при поїздці на ЧС-2018 в Росії.

В адміністрації президента США футбольних фанатів попередили про можливі труднощі при поїздці на ЧС-2018 в Росії.

Відповідні заяви неназваного представника Білого дому цитують The Guardian і The Telegraph.

Проблеми, за словами неназваного чиновника, можуть бути пов'язані з тим, що з Росії у відповідь на західні санкції були вислані американські дипломати, а також представники інших країн.

«Бувають нещасні випадки. Можна захворіти — потрібна медична евакуація додому. Ми не припускаємо, що будуть якісь значні інциденти, але хочеться проявити обережність», — зазначив чиновник.

«Я б добре задумався, бо у нас не буде можливості забезпечити такий же рівень захисту наших громадян або навіть забезпечувати звичайні консульські послуги. І у інших країн теж. Громадяни будь-якої країни зіткнуться зі зниженням консульської підтримки», — додав він.

Зазначається, що при цьому США продовжують співпрацювати з РФ для попередження можливих терактів на ЧС-2018.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. 27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile