У Верховній Раді відбулося спеціальне засідання за участі закордонних гостей та президента до п’ятиріччя російської агресії в Україні. Чи лишається війна проблемою номер один для українців? Дивіться про це у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00. Також в ефірі:
  • Несвобода слова. Генеральній прокуратурі дозволили читати документи та електронну пошту журналістів видання «Новое время». Чим це загрожує?
  • За булінг до суду. В Україні винесли перший вирок за цькування у школі. Де межа між підлітковим розвитком та небезпечною агресією серед школярів?
  • Обережно, Youtube! Ролики для дітей і про дітей в інтернеті збирають мільйонні перегляди. Хто їх виробляє і чи справді це дитячі відео?
  • Штучний інтелект тікає з України? Як виглядають передові розробки у сфері штучного інтелекту в Україні та чи потрібні вони державі — говоримо із розробниками, аналізуємо ринок

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: «Бандеро, вставай», чому медреформа не працює в селі та 4 роки після Дебальцевого

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: