Медицина у провінції або один лікар на все село. Чому результатів медреформи не помітно у селі та чому «швидкі» не їздять по ґрунтових дорогах. Дивіться про це у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00. Також в ефірі:
  • Чотири роки потому. На річницю бою під Дебальцевим згадуємо, як це було і хто відтоді досі перебуває в полоні.
  • У Києві близько 500 людей зібралися на акцію «Бандеро, вставай». Цей захід є відповіддю декілької організацій на вигуки працівника поліції 9 лютого, коли представники праворадикальної організації С14 були затримані спецпризначенцями. Тоді один із поліцейських при затриманні вигукнув «Лягай, Бандеро».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Тіньові каси і кандидати, вибори і росіяни, мільйони з бюджету і патріотичне кіно

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: