«Штаби в облозі». Синхронні акції протесту під офісом Зеленського й Адміністрацією президента. Чого вимагають від кандидатів в президенти? Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також в програмі:

  • «Гібридна Агітація». Чому кандидат Порошенко малює своїм опонентом не Зеленського, а Путіна? І чи знає, що це заборонено українським законом?
  • «Зе Адвокат». Юрист олігарха Коломойського Андрій Богдан працює у штабі кандидата Зеленського. І все б нічого. Але чому у розпал виборчої кампанії з ним зустрічається очільник НАБУ?
  • «Львів без целофану». Супермаркети Львова відмовляються від поліетиленових пакетів. Чи підтримають інші міста еко-ініціативу.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: