Я вас почув. Порошенко напередодні другого туру виборів зустрічається із представниками громадського сектору. Що і навіщо обіцяє кандидат у Президенти — з’ясовуємо о 19:00 в ефірі програми «Нині вже».

Також у програмі:

  • Полетіли голови. В Одеській та Херсонській областях будуть нові очільники держадміністрацій. Чи допоможе це змінити рейтинг Порошенка?
  • Гумор на межі політики. У чому секрет успіху 95 Кварталу, Зеленського і до чого тут політика?
  • Як стримати себе від агресивних постів у соцмережах і не писати мовою ворожнечі. Постійна рубрика Люди Корнієвич — «Люда і люди».

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: