Аналізи по-новому. Навіщо Петро Порошенко знову здає проби на «Олімпійському»? Цього разу — у спортивній лабораторії. Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Штаби креативлять. Кандидат Порошенко пропонує обирати між ним та Путіним, кандидат Зеленський закликає об’єднатися заради майбутнього. Ми — аналізуємо чия стратегія має більше шансів на перемогу
  • Підзаробити на президенті. Українці несуть гроші букмекерам. Фаворит перед другим туром – Володимир Зеленський.
  • Ціна окупації. Ми порахували у скільки грошей виливається анексія українського Криму.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: