АналізуйТЕ! Виборча кампанія все більше скидається на фарс. Хто в цьому винен і хто заробить на цьому відсотки рейтингу — з’ясовуємо о 19:00 в ефірі програми «Нині вже».

Також у програмі:

  • Чому дебати мають бути на Суспільному — розмовляємо з Юрієм Макаровим, членом правління національної телерадіокомпанії.
  • Кого підтримує армія — як проголосували військові на Донбасі поблизу лінії фронту. Розбираємо результати першого туру.
  • За культурними подіями їдемо в Маріуполь. Цьогорічний Гогольфест вдруге проходитиме в Приазов’ї — що в програмі фестивалю?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: