Розсміши коміка: Порошенко змінює тон кампанії у відповідь на публічні виклики Зеленського. Як це зміниться хід подій перед другим туром президентських виборів? Про це у програмі «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Також в ефірі:

Стадіон, так стадіон: Чи можуть дебати між кандидатами Порошенком та Зеленським відбутися на стадіоні «Олімпійський»? Розбираємося у студії

Чи зійдуть дороги зі снігом: 90 відсотків українських доріг не ремонтувались понад 30 років, як це змінити – досліджуємо разом із проектом «Простономіка».

Еротичні фантазії Політехніки: студентський конкурс краси у стилі садо-мазо викликав дискусії довкола вишу. Кому був потрібен такий конкурс та навіщо?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: