Посадять чи ні? Антикорупційна прокуратура оголосила Ярославу Дубневичу підозру і каже, що в неї достатньо доказів, щоб його посадити до в’язниці. Чи вдасться депутату вийти сухим із води? Дивіться у «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • «Умови зустрічі з тобою». Депутат Богдан Яременко потрапив в секс-скандал і ризикує втратити мандат. Що це — проблема моральності чи привід поговорити про легалізацію секс-роботи.
  • 31 грудня 2016-го Вячеслав Хімікус вдарив пляшкою по голові депутата Сергія Пашинського, а потім той вистрілив йому в ногу. Або навпаки — спочатку постріл, потім пляшка. Зараз Пашинський перебуває у СІЗО, а потерпілий у його справі дав інтерв’ю hromadske.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: