Війна / Крим

«Нині вже»: Чи продає Росія українське вугілля за кордон, мирний план Манафорта та як Адель йде зі сцени

Війна/Крим/«Нині вже»: Чи продає Росія українське вугілля за кордон, мирний план Манафорта та як Адель йде зі сцени
Зберегти
Вигляд

Чиє вугілля возять з Росії до Туреччини? Продовжуємо говорити про те, чи торгує Росія українським вугіллям з «віджатих» шахт. А також про те — де обіцяний адміністративний кордон з окупованим Кримом, та куди пішли гроші, виділені на його облаштування?

Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському будемо говорити з радником міністра з питань тимчасово окупованих територій Олександром Левченком.

Дивіться також в ефірі:

  • Недоброчесні кандидати. Громадськість заявляє, що половина відібраних кандидатів до Вищого антикорупційного суду — не зовсім чесні. Чому? — Розбираємося у студії.
  • Мирний план для України від Манафорта. Таємничний план, який випадково опублікували чи може не випадково? Хто його обговорював, та до чого тут російська розвідка. 
  • Співачка Адель залишає сцену. «Як співає картопля чи цукерки «Рошен?» Флешмоб #AdelleChallenge запустили фанати артистки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Затонулий корабель з українцями, рейтинги кандидатів у президенти і депресія

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини