Життя

«Нині вже»: Затонулий корабель з українцями, рейтинги кандидатів у президенти і депресія

Життя/«Нині вже»: Затонулий корабель з українцями, рейтинги кандидатів у президенти і депресія
Зберегти
Вигляд

Вугілля на дні Чорного моря — чиє воно? Перевіряємо, яким маршрутом йшло судно, що затонуло біля берегів Туреччини. Чи справді вугілля з окупованого Донбасу і хто моряки — які загинули і яких вдалося врятувати.

Хто твій кандидат? Хто вже зареєструвався у президенти. Передвиборча кампанія стартувала як раз на Новий рік — 31 грудня. Чи вплинув томос на рейтинг кандидатів — і яких саме? Та що, окрім жартів, обіцяє Володимир Зеленський, якщо його оберуть?

Побудувати стіну чи виплатити зарплати? Ця дилема уже третій тиждень не дає державним установам США нормально працювати. Так званий шатдаун триває — сотні тисяч людей працюють без грошей. Про ціну популізму для звичайних людей говоримо у студії.

Свята минули — час повертатися до рутини. У такий період у багатьох може виникнути депресія. Але у цього стану немає часових рамок — й на депресію хворіють частіше, ніж ви думали. Чому про це важливо говорити? Як пережити цей період? Дізнаємося від наших гостей.

Прямий ефір розпочнеться о 20:00. Ведуча — Люда Корнієвич.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Чого очікувати у 2019 в економіці, реформах та в культурному житті

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини