В Україні та світі 2018 рік був складним, але безперечно цікавим. І цей 2019-й обіцяє бути не менш насиченим на події. Як цього року буде розвиватись ситуація на сході України, на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму? Чи слід нам очікувати розвитку конфлікту, який дедалі більше стає замороженим? Чи зміняться відносини з Росією після президентських виборів, і як саме? Ну і наостанок, яким буде світ у 2019 році та якою буде велика гра на міжнародній арені?

Про всі ці теми будемо говорити із журналістами Громадського в ефірі програми «Нині вже» о 20:00 з ведучим Остапом Яришем.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Чого очікувати у 2019 в економіці, реформах та в культурному житті

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Поділитись: