Ті, хто вижив після Нового Року, тепер думають, як жити в 2019-му. Команда Громадського прокинулася раніше і зібрала для вас лайфхаки, які допоможуть з легкістю пережити цей рік.

Чого чекати від політиків? Які зміни відбудуться в країні? Що хорошого пророкує економіка? Та яким культурним життям буде наповнений 2019 рік — говоримо з нашими журналістами в програмі «Нині вже».

Прямий ефір розпочнеться о 20:00. Ведуча — Люда Корнієвич.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: підсумки року очима Громадського.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile