Світ

«Нині вже»: підсумки року очима Громадського

Громадське
Світ/«Нині вже»: підсумки року очима Громадського
Зберегти
Вигляд
Громадське презентує підсумковий випуск програми «Нині вже».

Завершується 2018 рік. Для Громадського це був рік і змін, і зради, і томосу, і перемоги. На завершення цього неоднозначного року ми презентуємо підсумковий випуск програми «Нині вже», яка теж з’явилася у цьому році.

У програмі підбиваємо політичні, економічні, міжнародні та культурні підсумки. Окремо говоримо про те, яки 2018 рік був для анексованого Криму та на окупованому сході України, як змінилися українсько-російські відносини та куди ми рухаємося.

Прямий ефір розпочнеться о 20:00. Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Скільки євроблях розмитнили за місяць та розслідування Громадського про «Беркут» у новій поліції

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини