Скільки треба грошей, щоб стати президентом? Наші журналісти порахували офіційні й тіньові витрати учасників виборчих перегонів. Дивіться про це у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00. Також в ефірі:
  • Спостерігачі чи провокатори? Чому Україна не хоче пускати міжнародних спостерігачів з російськими паспортами? І якою буде реакція Європи?
  • Антикорупційний план. Громадські активісти хочуть гарантій, що наступний президент подолає корупцію. Але чого вартують обіцянки кандидатів?
  • Не в грошах справа. Держава дає мільйони на патріотичне кіно. Чи не марно?

НИНІ ВЖЕ: «Нині вже»: Депутат проти «Слуги народу», томос чи війна, єпископа МП вислали з України

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: