Життя / Здоров'я

«Нині вже»: Де знайти ліки від грипу, що буде з Британією та Smart City в Україні

Громадське
Життя/Здоров'я/«Нині вже»: Де знайти ліки від грипу, що буде з Британією та Smart City в Україні
Зберегти
Вигляд

Ще два місяці під вартою. Усім українським військовополоненим морякам продовжили запобіжний захід ще на два місяці. Кореспондентка Громадського полетіла в Москву та поспілкувалися моряками і родичами. Деталі суду над українськими моряками дивіться в ефірі програми «Нині вже» на Громадському о 20:00 з ведучим Остапом Яришем.

Також у програмі:

  • Брекзиту не буде? Чи все-таки буде, але пізніше? Парламент Британії відхилив угоду про вихід з ЄС. Тож які тепер варіанти розвитку ситуації? Пояснюємо на пальцях однієї руки.
  • Де знайти ліки від грипу? Чому вони такі дорогі? Що робити, аби вберегтись від недуги і як лікуватись, якщо таки захворіли — про це розмовлятимемо у студії з лікарями.
  • Після здобуття томосу і створення єдиної православної церкви не зрозуміло, що буде з парафіями в окупованому Криму. Розповідаємо, кому вони тепер належать і як збираються виходити із ситуації.
  • Метро з WI-FI, автобус за розкладом, а на весь громадський транспорт — єдиний квиток. В Україні поступово впроваджують систему «Розумне Місто», проте не всі міста готові до таких радикальних змін. Про те, в чому проблема — розповімо детально в ефірі.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

 ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Суд над українськими моряками в Москві, справа Гандзюк та чому 9 яєць в упаковці

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини