Світ

«Нині вже»: Суд над українськими моряками в Москві, справа Гандзюк та чому 9 яєць в упаковці

Громадське
Світ/«Нині вже»: Суд над українськими моряками в Москві, справа Гандзюк та чому 9 яєць в упаковці
Зберегти
Вигляд

У Москві 15 січня судять українських моряків. Поговорити з ними особисто та з'ясувати стан їхнього здоров'я встигла кореспондентка Громадського. Про подробиці говоримо в програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Також у програмі:

  • Тимчасова слідча комісія у справі вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк. Депутати розбираються із розслідуванням нападів на активістів. Чи ефективна їхня робота? Та що про це кажуть самі потерпілі активісти - розмова з гостями в студії.
  • 24 гривні за 800 грамів гречки, чи 26 за кілограм? Що вигідніше? Чи звертаєте ви увагу на те, скільки продукту в упаковці, коли скуповуєтесь в магазині – говоримо про стандарти пакування.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Надзвичайна ситуація біля лінії фронту, війна за кінотеатр «Київ» та чому дівчата не голяться

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини