Скандальний витік. Чи дійсно депутат від «Блоку Петра Порошенка» наказував зупинити вихід в ефір «Слуги народу» з Володимиром Зеленським? Про це дивіться о 20:00 в ефірі «Нині вже» на Громадському.

Також у програмі:

  • Українці назвали томос – головною подією 2018 року. Чому війна на Донбасі турбує все менше?
  • Хто такий Гедеон? Та чому в Україну не пустили єпископа Московського патріархату?
  • Кохання як воно є. Хімія чи маркетинг. І що вам робити сьогодні, якщо у вас немає пари.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Зеленський і «Слуга народу», селфі з Порошенком, об’єднання Росії і Білорусі

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: