Росія скликала Радбез ООН щодо України. Про що говорили напередодні у Нью-Йорку – дивіться у підсумковій програмі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також в ефірі:

  • Дружба чи анексія? Про що домовляються Лукашенко та Путін і яке майбутнє чекає на союз Росії та Білорусі
  • Чим кампанія Володимира Зеленського нагадує італійських популістів. Говоримо про технології перед виборами. І ще – ми знайшли хлопчика, який має селфі з Порошенком.
  • Епопея затриманого керченського судна. Як капітан «Норда», перебуваючи під слідством в Україні, опинився в анексованому Криму.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Суд над поліцейським, чому зростають тарифи, українська православна церква в Криму

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: